×

İade & Değişim

 

Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, siparis@fantazikapinda.com adresine ürünün fatura numarası ve iade etme nedenlerini belirten bir e-posta göndermeniz gerekmektedir.

27 Şubat 2015 tarihinde yürürlüğe giren mesafeli sözleşmeler yönetmeliğinde yasa gereği ambalajı açılan iç giyim alt parçaları, külot, boxer, slip, bu parçaları içeren sütyen ve gecelik takımlarının değişimi veya iadesi hijyen koşulları gereği mümkün değildir.

FantaziKapinda.com üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
Yapılan kontrol sonucu Ürün amballajı ve / veya ürünün kendisinde eksik veya hasar görülmemiş ise ; Ürün iade talebinde ise Alıcıdan tahsil edilen ücret mesafeli satış sözleşmesi uyarınca geri iade edilir. Eğer ürün değişim talebinde ise Alıcının talep ettiği eş değer bir ürün ve veya beden ile değişimi gerçekleşir ve Alıcıya talebini belirttikten itibaren 3 (üç) iş günü içerisinde gönderilir.

Yukarı Git